پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

از جمله مهمترین و بزرگترین مشکلات متقاضیان دریافت ویزای کانادا عدم وجود سفارت کانادا در ایران میباشد. بنابراین گردشگران ملزم به انجام سفری اجباری میشوند تا برای دریافت وقت سفارت و همچنین ویزای کانادا اقدام نمایند. بنابراین متقاضی باید جهت دریافت ویزای کانادا برای سفر به یکی از شهرهای اطراف مانند ترکیه و در شهرهای استانبول، آنکارا، ابوظبی، دبی برنامه‌ریزی کند. که این امر موجب صرف هزینه ی گزاف برای مسافر میباشد. معمولاً ایرانیان کشور امارات و یا ترکیه را انتخاب می‌کنند. این مسئله همچنین دشواری‌های سفر به کشوری دیگر را هم بر دوش گردشگران می‌گذارد.

اهمیت این موضوع زمانی آشکار میشود که درخواست متقاضی جهت دریافت ویزای کانادا در اولین مرحله پذیرفته نمیشود و فرد مجبور به انجام سفری دوباره جهت پیگیری و یا تکمیل مدارک بشود. مسئله ی دیگر عدم ارسال پاسپورت مهرشده و ویزای متقاضی برای گردشگران میباشدو گردشگران دوباره مجبور می‌شوند برای پس گرفتن پاسپورت‌شان به کشور واسط سفر کنند. با انجام خدمات پیکاپ ویزا در ایران، این مشکل تا حد زیادی کاهش یافته است.بنابراین برای کسانی که متقاضی اخذ ویزای کانادا هستند تنها یک راه باقی می‌ماند و آن هم استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا میباشد.

pick upدر زبان انگلیسی دارای معانی متفاوتی میباشد اما شاید گیراترین معنی آن برای توضیح پیکاپ ویزا، “آورن چیزی” باشد! پیکاپ ویزا نیز هم به همین طریق عمل می‌کند!

جهت اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص پیکاپ ویزای کانادا، با کارشناسان ما در “آریا سفر پردیس” در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66551761 – 66533254 – 66533072 – 66531091 (021)

پیکاپ ویزای کانادا از کشورهای واسط زیر انجام می گردد:

  • پیکاپ ویزای کانادا در استانبول
  • پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا
  • پیکاپ ویزای کانادا در دبی
  • پیکاپ ویزای کانادا در ابوظبی
  • پیکاپ ویزای کانادا در ارمنستان
  • پیکاپ ویزای کانادا در باکو
  • پیکاپ ویزای کانادا در گرجستان

مراحل پیکاپ ویزای کانادا | پیکاپ پاسپورت کانادا

پس از انجام مراحل تعیین وقت سفارت کانادا و مراجعه ی حضوری متقاضی در سفارت کانادا و سپس بازگشت متقاضی به ایران، فرد درخواست کننده ی ویزای کانادا شخصی را به عنوان نماینده ی خود انتخاب کرده و فرم وکالت پیکاپ ویزای کانادا را باید تکمیل کند. این فرم وکالت به این معناست که این شخص به جای وی، مراحل اخذ ویزای کانادا را در کشوری دیگر پی‌گیری می‌کند و پاسپورت مهرشده را به شخص متقاضی برمی‌گرداند. منظور از پاسپورت مهرشده پاسپورتی‌ است که برچسب ویزای کانادا را دارد و این بدان معناست که دیگر مشکلی برای پیاده‌شدن از هواپیما در خاک کانادا وجود نخواهد داشت!

عده‌ای از متقاضیان تصور می‌کنند مراجعه حضوری به سفارت کانادا، مدت زمان لازم برای صدور ویزای آنها را کوتاه می‌کند. “آریا سفر” با سالها تجربه در امر اخذ وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا به گردشگران اطمینان می‌دهد که اصلا و ابدا هیچ تفاوتی میان خدمات پیکاپ ویزا و مراجعه حضوری فرد وجود ندارد و لازم به ذکر است سفارت کانادا، تمام درخواست‌ها را به نوبت مطالعه کرده و پاسخ می‌دهد.

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا، متقاضیان مجبور به پرداخت هزینه‌هایی میباشند، اما لازم به ذکر است این هزینه‌ها بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای واسط است. بنابراین، بهتر است که گردشگران با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفری راحت و بی‌دغدغه به کشور کانادا را تجربه کنند.

گردشگران جهت آشنایی با مراحل و اطلاع از چک لیست مدارک وقت سفارت کانادا میتوانند به منوی وقت سفارت کانادا مراجعه کرده و در رابطه با نحوه انجام کار و مدارک خواسته شده اطلاعات لازم را کسب نمایند. لازم به یادآوری است که نیازی به نگرانی در تهیه مدارک وجود ندارد زیرا که “آریا سفر” این اطمینان را به شما می‌دهد که در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران خواهد بود.

 

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی کانادا

1- اصل پاسپورت امضاء شده

2- پرینت ایمیل سفارت کانادا

3- فرم وکالت به ضمیمه ی امضای متقاضی که مطابق امضای پاسپورت باشد.

پیکاپ ویزای کانادا | مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا

1- پاسپورت ها با امضا

2- پرینت ایمیل سفارت کانادا

3- دو قطعه عکس ۵×۷ با پشت زمینه سفید

4- وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل ارسالی به سفارت کانادا

5- امضای متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل ارسالی به سفارت کانادا.

6- ایمیل دریافتی از سفارت: پرینت ضمیمه (attachment) ایمیلی که از سفارت برای متقاضی ارسال شده است.

7- پرینت رسیدی که ثابت می‌کند هزینه ویزای موردنظر را پرداخت کرده‌اید.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص پیکاپ پاسپورت کانادا، با کارشناسان ما در “آریا سفر پردیس” در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66551761 – 66533254 – 66533072 – 66531091 (021)

 

نکات مهم:

لازم به ذکر است که در صورت اقدام به پیکاپ ویزا کانادا به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای ۱۸ سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد.
پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از استانبول معمولا از زمان تحویل به کارگزاری سفارت کانادا (VACC) سه تا چهار روز کاری زمان می برد.
به طور کلی پروسه ی انجام پیکاپ معمولاً یک هفته زمان می برد.

13 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آریا سفر پردیس
error: Content is protected !!